Věrnostní program

Pokerclub Rebuy Stars Poprad si pro své hráče připravil velice zajímavý věrnostní program. Každý má šanci zabojovat o garantovaný měsíční FREEROLL v hodnotě minimálně 1000 EUR, ve kterém jsou pro hráče připravena opravdu pořádná pokerová lákadla. Pro nejlepší z vás jsme si připravili lahůdku v podobě FULL Package balíčku, který zahrnuje cestu do našeho pražského CASINA Luka, vstup na vybraný turnaj s minimální garancí 250.000 CZK, ubytování na 2 dny a benefit v podobě vstupního kapitálu na cash game anebo živou hru (zahrnuje Americkou ruletu, Black Jack, Caribbian Poker, Easy Holdem poker). A samozřejmě mnoho dalšího.

 

Nikdo nezůstane bez odměny! Pro všechny, kdo se na Finálový Freeroll probojují, jsou připravené hodnotné ceny. Proto neváhejte a využijte výhody našeho Věrnostního programu co nejdříve.

Postupový klíč k finálovému Freerollu je jednoduchý. V každém turnaji, kterého se hráč zúčastní, získává body za účast i za umístění. Body získávají rovněž hráči na cash game stolech.

Top 9 hráčů se zúčastní Finálového Freerollu a bojuje o nezapomenutelný zájezd do matičky stověžaté.

Bojujte už nyní!!!

Protože V KAŽDÉM Z NÁS JE KOUSEK HRÁČE! Nové herny, nové vnímání, nová hra… Rebuy Stars!

(Do Finálového Freerolu postupuje 9 nejlepších turnajových hráčů. Bližší info ohledně postupu a bodování přímo v klubu.)

 

Pro účast ve věrnostním programu musí být hráč zaregistrovaný v systému Rebuy Stars. V případě, že se hráč nezaregistruje, nárok na jakoukoli výhru mu zaniká. Registraci je možné uskutečnit přes stránku www.rebuystars.sk, případně přímo v klubu u floor managera. Klub si vyhrazuje právo na jakoukoli změnu ve Věrnostním programu. Hráč svojí registrací zároveň potvrzuje, že porozuměl všem podmínkám věrnostního programu a nemá proti nim výhrad. Hráč svou registrací také souhlasí s použitím osobních údajů pro marketingové účely společnosti Rebuy Stars.

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Děkujeme Vám za přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení Vám zašleme na e-mail.