Novinky

STARLIGA se představila v Praze médiím

Velký fenomén přichází do České republiky. Fantasy sporty můžete konečně hrát o reálné peníze. Umožní vám to STARLIGA, která byla představena v úterý 1. listopadu 2016 na oficiální tiskové konferenci v pražské restauraci Le Sommelier.

PRŮZKUM: Češi milují sportovní sázky, na trh nově přichází STARLIGA

 

Zářijový průzkum skupiny Rebuy Stars provedený agenturou Perfect Crowd přinesl zajímavé výsledky z oblasti sportu a online sázení. Opět se potvrdilo, že fotbal a hokej zůstávají pro Čechy upřednostňovanými sporty, na které nejraději sází své peníze. Sázení na sport je pak vedle loterie zcela dominantně nejčastější způsob sázení v Česku vůbec. Celkem 62% dotazovaných respondentů dává přednost online sázkám před návštěvou kamenné sázkové kanceláře. Typickým sázkařem je muž v průměrném věku a v partnerském vztahu. Sázkou si zvyšuje požitek ze sportovního utkání, zažívá při hře více adrenalinu a zpestřuje si tak svůj běžný den. Sportovní fanoušci v České republice touží po nových možnostech sázení, mezi které patří i fantasy sporty, proto na trh přichází  STARLIGA.

Průzkum si kladl za cíl zmapovat postoj Čechů z hlediska sázení. Byl proveden na vzorku 506 respondentů – můžu i žen. Vyplynulo z něj, že v Čechách nejraději sází muži a mezi nejčastější způsob patří online sázení na sportovní utkání. Muži sází kvůli adrenalinu a zábavě, kterou pak prožívají během sledování zápasu. V podstatě snaha užít si hru, je vedle peněžité výhry nejčastějším důvodem sázení vůbec. Hokej je převládajícím sportem, následuje ho fotbal a tenis. 59% odpovídajících pravidelně sleduje velká a důležitá utkání.

 

Z výzkumu bylo dále zjištěno, že 95% sázejících vyhledává nové možnosti, jak sázet. Chybí jim možnosti sázet online a zároveň hrát o peníze, nikoli jen pro zábavu. V Čechách roste poptávka po online hrách, které jsou pro uživatele především jednoduché a také snadno dostupné.

STARLIGA – první možnost online fantasy sportovního sázení o reálné peníze v Česku

 

Na český trh nově vstupuje koncept skupiny Rebuy Stars, který jako jediný u nás nabízí fantasy sázení o reálné peníze, nikoli o virtuální výhry. Produkkt zvaný STARLIGA přináší fantasy sport sázkovou hru založenou na výsledcích sportovních zápasů. Její oficiální spuštění připadá na začátek listopadu. Celý koncept je inspirovaný projekty, které již dlouhou řadu let fungují v Americe či v Anglii. I český uživatel má tak nově příležitost stát se na okamžik trenérem a vytvořit si vlastní sportovní tým, s nímž může hrát o opravdové peníze. „Díra na českém trhu v oblasti sportovního sázení byla po vyhodnocení průzkumu propastně hluboká, proto jsme se rozhodli vytvořit něco unikátního, co se dosud v Česku neobjevilo, ačkoli podobné sázkové hry se již běžně využívají po celém světě. Poptávka českého trhu je obrovská a možnost fantasy sázení si uživatelé v podstatě vydobyli sami“, říká produktový ředitel STARLIGY Martin Šetina.

 

STARLIGA je online hra, při níž je výhra podmíněna uhodnutím sportovních výsledků nebo pořadí ve sportovních soutěžích, závodech nebo jiných událostech veřejného zájmu.

Zaregistrovaný uživatel si sestaví vlastní tým o vybraném počtu hráčů s jedním kapitánem. Tento tým poté může „nastoupit“ do zápasu. Cílem hry je, aby vybraná sestava získala co nejvyšší počet bodů v závislosti na oficiálních výsledcích. Po skončení všech reálných zápasů, kde působili vybraní hráči, si soutěžící sečte body a dozví se svou výhru. „V současné době je možné sázet na českou fotbalovou i hokejovou ligu, zámořskou NHL, Premier League a Ligu Mistrů. V dohledné době však plánujeme přidat další ligy a hlavně další sporty, například golf a tenis, aby si na své mohli přijít opravdu všichni fanoušci sportu.….“, dodává marketingový manažer STARLIGY Michal Krčmář.

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.