Pomáháme

Žijeme v době, o které se našim předkům před padesáti ani dvaceti lety nezdálo. Díky vysoké životní úrovni můžeme dosáhnout téměř všeho a to nás činní šťastnými. Kolem nás jsou ale lidé, kteří i v dnešní době potřebují pomoc od druhých. Skupina Rebuy Stars si je toho velmi vědoma, a proto vytvořila charitativní projekt “Rebuy Stars pomáhá”. Každý měsíc vybereme jeden potřebný charitativní projekt, kterému velmi rádi poskytneme potřebný dar – hmotný nebo finanční. Děláme to srdcem. Podívejte se, komu síť prestižních Casin Rebuy Stars pomohlo a stále pomáhá.

V Rebuy Stars pomohli seniorům z centra Julie

Prosinec v každém z nás evokuje vzpomínky na radostné prožití vánočních svátků, vzbuzuje v nás solidaritu, chuť pomáhat a empatie především k dětem. Děti by určitě neměly zůstávat opomíjeny, ať už jsou upoutány na nemocniční lůžko, či jsou v dětských domovech. Ovšem svět se netočí pouze kolem těch nejmenších, a nemělo by se proto zapomínat ani na ty, kteří již svou cestu životem prošli. Ano, jedná se o babičky, dědečky – seniory.

Rebuy Stars Casina spojila síly s hokejovými Rytíři z Kladna

V Rebuy Stars milují tradice. Důkazem je nejen provoz nejstaršího casina ve střední Evropě v centru Prahy, ale také partnerství se Síní slávy kladenského hokeje, která se nachází od letošního března v NC OAZA Kladno. Teď se představenstvo společnosti Rebuy Stars rozhodlo udělat další krok. Rebuy Stars Casina podpoří celý kladenský hokej!

Rebuy Stars Casina podporují celosvětový Pinktober

Pět casin sítě Rebuy Stars podporuje Říjen v růžové! Jsme na sebe hrdí. Nejen, že finanční příspvěvek daruje Rebuy Stars, ale také hosté se můžou zapojit do podpory měsíce boje proti rakovině prsu vhozením libovolného příspěvku do připravených kasiček, které jsou celý říjen k dispozici u obsluhy vybraných casin. Sbírka je povolena hlavním městem Praha a výtěžek poputuje organizaci Mamma HELP. Děkujeme, že s námi pomáháte.

Rebuy Stars pomáhá dětem s Rettovým syndromem smát se

Vzít s sebou v létě rodinu na dovolenou na českých horách, v českých kotlinách i na českých řekách – to je krásná představa. Ne každý má to štěstí, aby si mohl naplno užívat krás české krajiny. Jsou mezi námi děti postižené Rettovým syndromem, na které se často zapomíná. V Rebuy Stars si letos v létě vzpomněli, a udělali tak radost několika dívkám, které si užily dovolenou v Blansku.

Autistické děti se podívaly poprvé k moři díky Rebuy Stars

Když se řekne autismus, většina z nás si představí proslulý film Rain Man s Dustinem Hoffmanem. Tito lidé jsou všude kolem nás a mnohdy mají oni i jejich rodiny nelehký životní osud… Rebuy Stars pomáhá.

Běhání je trendy! Rebuy Stars podporuje charitativní běh, zapojíš se i ty?

Žádný jiný sport nezažil v posledních deseti letech takový vzestup jako právě běhání. Není se čemu divit. Nakoupit běžecké boty a dobrá sluchátka je vlastně jediný náklad, pokud k tomu připočítáme relax a vyčištění hlavy, není se čemu divit, že běh pohlcuje stále větší masy. Také vás pohltil? Běžte si zaběhat v sobotu 21. dubna pro dobrou věc.