Pomáháme

Žijeme v době, o které se našim předkům před padesáti ani dvaceti lety nezdálo. Díky vysoké životní úrovni můžeme dosáhnout téměř všeho a to nás činní šťastnými. Kolem nás jsou ale lidé, kteří i v dnešní době potřebují pomoc od druhých. Skupina Rebuy Stars si je toho velmi vědoma, a proto vytvořila charitativní projekt “Rebuy Stars pomáhá”. Každý měsíc vybereme jeden potřebný charitativní projekt, kterému velmi rádi poskytneme potřebný dar – hmotný nebo finanční. Děláme to srdcem. Podívejte se, komu síť prestižních Casin Rebuy Stars pomohlo a stále pomáhá.

Rebuy Stars Casina spojila síly s hokejovými Rytíři z Kladna

V Rebuy Stars milují tradice. Důkazem je nejen provoz nejstaršího casina ve střední Evropě v centru Prahy, ale také partnerství se Síní slávy kladenského hokeje, která se nachází od letošního března v NC OAZA Kladno. Teď se představenstvo společnosti Rebuy Stars rozhodlo udělat další krok. Rebuy Stars Casina podpoří celý kladenský hokej!

Rebuy Stars Casina podporují celosvětový Pinktober

Pět casin sítě Rebuy Stars podporuje Říjen v růžové! Jsme na sebe hrdí. Nejen, že finanční příspvěvek daruje Rebuy Stars, ale také hosté se můžou zapojit do podpory měsíce boje proti rakovině prsu vhozením libovolného příspěvku do připravených kasiček, které jsou celý říjen k dispozici u obsluhy vybraných casin. Sbírka je povolena hlavním městem Praha a výtěžek poputuje organizaci Mamma HELP. Děkujeme, že s námi pomáháte.

Rebuy Stars pomáhá dětem s Rettovým syndromem smát se

Vzít s sebou v létě rodinu na dovolenou na českých horách, v českých kotlinách i na českých řekách – to je krásná představa. Ne každý má to štěstí, aby si mohl naplno užívat krás české krajiny. Jsou mezi námi děti postižené Rettovým syndromem, na které se často zapomíná. V Rebuy Stars si letos v létě vzpomněli, a udělali tak radost několika dívkám, které si užily dovolenou v Blansku.

Autistické děti se podívaly poprvé k moři díky Rebuy Stars

Když se řekne autismus, většina z nás si představí proslulý film Rain Man s Dustinem Hoffmanem. Tito lidé jsou všude kolem nás a mnohdy mají oni i jejich rodiny nelehký životní osud… Rebuy Stars pomáhá.

Běhání je trendy! Rebuy Stars podporuje charitativní běh, zapojíš se i ty?

Žádný jiný sport nezažil v posledních deseti letech takový vzestup jako právě běhání. Není se čemu divit. Nakoupit běžecké boty a dobrá sluchátka je vlastně jediný náklad, pokud k tomu připočítáme relax a vyčištění hlavy, není se čemu divit, že běh pohlcuje stále větší masy. Také vás pohltil? Běžte si zaběhat v sobotu 21. dubna pro dobrou věc.

Jaromír Jágr osobně daroval hokejku, která byla vydražena symbolicky za 68.000 Kč. Peníze pomůžou zraněnému hokejistovi.

Středa 7. března se zapsala do dějin největšího středočeského města. Tento den byla slavnostně otevřena Síň slávy kladenského hokeje v NC OAZA. Bohatý program odstartoval hymnou Rytířů z Kladna v živém podání kapely LOLA, která dala tušit hokejovou atmosféru do dalších hodin. Na pódiu byly vyjmenovány všechny kladenské hokejové legendy, které sázely góly v modrém dresu paní Poldi téměř před sto lety i v době nedávno minulé. Další dvě legendy tento den přibyly.

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.