Rebuy_banner_o_nas-1

Casina

Turnaje

Poker

Black Jack

Ruleta

Jackpot

Cash games

Rebuy Stars

Rebuy_banner_o_nas-1

Casina

Turnaje

Poker

Black Jack

Ruleta

Jackpot

Cash games

Rebuy Stars

O skupině Rebuy Stars

Rebuy Stars - corporate CZ SK HR

Skupina Rebuy Stars je mladá, ale na poli herního průmyslu plně etablovaná síť prestižních casin, spojená s dalšími značkami ve svém segmentu.

Hazardní hry provází lidstvo už od jejich prvopočátků. Archeologické nálezy z doby již před 40.000 lety dokazují, že  už jeskynní lidé hráli jistou formu hry v kostky, které si vyrobili ze zvířecích kostí. Hra v kostky byla díky své jednoduchosti vždy oblíbenou kratochvílí lidí všech společenských vrstev a možná i proto je slovo hazard odvozeno z arabského asár – kostka. Velmi starou hrou byly také karetní hry. Přes Itálii a Španělsko je do Evropy přinesli pravděpodobně Saracéni pod označením naibbe. Populárnost karetních her ukazují také dochované písemné zdroje z roku 1376 z italské Florencie.

Prudký technický vývoj posledních několika desítek let se nevyhnul ani oblasti herního průmyslu, což způsobilo velkou rozmanitost her, hracích zařízení a jejich provozoven.

Skupina Rebuy Stars má všechny své provozovny na vysoké úrovni, která odpovídá její filozofii – chceme dokázat, že i hazardní hra může být společenskou událostí a zábavou (např. pokerové turnaje, live game s přáteli).

Naše casina jsou vzdušná, čistá, luxusní, se skvělým vybavením i přístupem personálu. Nejsme hernou hospodského typu, proto se u nás budete vždy cítit i velmi bezpečně. Vybudovanou úroveň a prestiž budeme nejen udržovat, ale nadále zvyšovat. Díky všem těmto aspektům nás prezentují i známé osobnosti uměleckého života, které se rády účastní např. slavnostních otevírání nových provozoven nebo významných pokerových turnajů.

Letos i v příštích letech se budeme soustředit na posilování značky Rebuy Stars a připravujeme otevření několika velkých provozoven nejen v Praze, ale po celé České republice, na Slovensku a v Chorvatsku.

Nové pojetí, luxusní zábava a vysoké výhry