rebuy stars - covid alert 01

rebuy stars - covid alert 02

rebuy stars - covid alert 03

rebuy stars - covid alert 04

rebuy stars - covid alert 05

rebuy stars - covid alert 06
rebuy stars - covid alert 08
rebuy stars - covid alert 01

rebuy stars - covid alert 02

rebuy stars - covid alert 03

rebuy stars - covid alert 04

rebuy stars - covid alert 05

rebuy stars - covid alert 06
rebuy stars - covid alert 08

Novinky

Počet sebevražd se ztrojnásobil, skutečně zabíjí jen Covid?

Celý svět bojuje od loňského března s čínským koronavirem. Několik bitev jsme vyhráli, celá válka ovšem bohužel stále nezná vítěze. V České republice podlehlo nemocem spojených s Covid-19 téměř sedmnáct tisíc lidí, ale je pandemie koronaviru skutečně oním děsivým zabijákem, jak je prezentováno v českých médiích?

Rebuy Stars Casina zavírají znovu ve čtvrtek večer

Celkem patnáct dní nám dopřál český stát užívat si s přáteli chytré zábavy v Rebuy Stars Casinech. Chápeme, že zdraví je na prvním místě. Proto v Rebuy Stars plně respektujeme nařízená opatření Vládou ČR a ve čtvrtek 17. prosince 2020 uzavíráme ve 20:00 všechna naše casina.

Elektronická ruleta Interblock bliká nově v Casinu Luka!

Plně automatická verze klasické americké rulety Interblock se nově objevila v Rebuy Stars Casinu na pražských Lukách. Až ji uvidíte, zaplesá vám srdce a rozechvějí se konečky vašich prstů. Cítíte tu touhu? Touhu si s přátel zahrát? Přijďte zkusit štěstí tam, kde to dává smysl. Jsme Rebuy Stars – chytré casino, pro chytré lidi.

Do brněnského Rebuy Stars Casina International se v sobotu 5. prosince vrací cash game!

V sobotu a v neděli 5. a 6. prosince znovu otevíráme cash game v Rebuy Stars Casinu International v Brně. Každý stůl se kvůli vládním opatřením bude hrát ve formátu 4max. Čekají vás zajímavé bonusy v podobě cash game žetonů do vašeho stacku a znovu se můžete těšit i na závěrečnou hru o chipy posbírané z odehraných potů za celý večer.

Adventní Happy Hours nadělí v prosinci 145.000 Kč

Update 15.12.2020: Z důvodu vládního nařízení o znovu-uzavření kasin na celém území České republiky vyhlašujeme tuto soutěž za ukončenou k datu 13.12.2020. Děkujeme za pochopení.

Jsme zpět! Rebuy Stars Casina se otevřou ve čtvrtek 3. prosince v 6:00!

Pro všechny fanoušky chytré zábavy máme dobrou zprávu! Rebuy Stars Casina jsou zpět! Podle informace Vlády ČR se Rebuy Stars Casina od 3. prosince 2020 znovu otevírají. Všechny hráče zveme úderem šesté hodiny ranní ve čtvrtek 3. prosince 2020 na první VLT otočky, ruletové spiny a rozdávání karet na blackjackovém stole. Dle protiepidemického sytému PES a jeho třetího stupně budou Rebuy Stars Casina otevřena denně od 6:00 do 22:00. V případě jakýchkoliv změn vás budeme informovat.