Casino Savarin Praha

Macatý prize pool 400.000 Kč dnes ovládne pražský Savarin!

Už dnes večer v 18:00 hodin v barokním paláci Savarin zažijete velkou pokerovou jízdu o celkem 400.000 korun! Oblíbený formát NL Holdem slibuje pomalejší tempo a také přijatelný buy-in v hodnotě 1.700 korun.

Pohodovou hru zajistí pomalejší turnajová struktura.

V Rebuy Stars Casinu Savarin už dnes od 18:00 hodin nezmeškejte jedinečný turnaj NL Holdem s naleštěnou cenovkou 400.000 korun! Vysoké odměny mohou být vaše za buy-in 1.700 korun.

Struktura turnaje nahrává hráčům, kteří nemají rádi turbo. Dnes večer si jednoduše můžete počkat na lepší startovní kombinaci a nemusíte své žetony posílat do hry jen kvůli rychle rostoucím blindům. Starting stack dělá 25.000 žetonů. První level začneme s blindy 50/100 a k navýšení povinných sázek dojde po odehrání 25 minut. Registrace do turnaje bude otevřená až do konce 10 levelu. Pokud se Vám nepodaří chipy rozmnožit a přijdete o ně předčasně, nic se neděje. Až do konce registrace se můžete zastavit na pokladně a využít neomezeného počtu re-entry.

Neseďte doma u televize a přijďte ostatním ukázat, kdo je pokerový král! Na Vaši návštěvu se těší celý team Rebuy Stars včetně dealerů a milé obsluhy.

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.