Casino Savarin Praha

Květnový NLH High Roller Progressive KO o 500.000 Kč ve čtvrtek 28.5 na Savarinu

Prestižní pokerové klání v pražském Casinu Savarin se po delší pauze vrací zpět. Už ve čtvrtek 28.5. můžete zabojovat o podíly z 500.000 Kč v rámci speciální edice High Rolleru na Savarinu se štítkem Pregressive KO. K dispozici budou také dva satelity, ve kterých můžete vstupenku kvaldnout za necelou tisícovku.

V Rebuy Stars Casinech dbáme na bezpečnost všech hráčů a respektujeme platná nařízení Vlády ČR. Všechny pokerové turnaje a cash game se hrají s potřebnými hygienickými opatřeními a v omezeném počtu hráčů. Aktuálně hrajeme se sníženými kapacitami, což se High Rolleru – z předchozích zkušeností ohledně účasti – zcela jistě nedotkne. Na každém stole, které jsou od sebe v bezpečné vzdálenosti, je k dispozici hráčům i krupiérům pravidelně využívaná dezinfekce. Vstup do vnitřních prostor casina se zakrytými ústy a nosem je stále povinností. Pravidelně měníme balíčky hraných karet a dezinfikujeme hrací žetony. Aktuálně je zakázána konzumace jídla a pití v celém herním prostoru casina.

Tato pravidla se mohou od 25.5.2020 změnit. V průběhu příštího týdne vás budeme dle aktuální situace informovat. Děkujeme, že respektujete veškerá nastavená pravidla a zůstáváte součástí Rebuy Stars.

  • NLH High Roller Progressive KO nabízí půl milionu korun

Ve čtvrtek 28.5. od 17:00 vypukne milionová bitva o 500.000 korun. A bude to bitva se vším všudy. Mimo vysokého prize poolu dostanou hráči tentokrát peníze také za každého vyřazeného hráče formou Progressive Bounty. Do turnaje vás dostane buy-in 10.000 Kč + 5.000 Kč KO. Za ten dostanete starting stack 100.000. Blind levely trvají 30 minut a late reg jede až do konce 12. levelu.

  • Kvaldnout celkem 10 vstupenek můžete ve středu a ve čtvrtek

Do prestižního turnaje vás může dostat jeden ze dvou satelitů už za buy-in 900 Kč.

První kvalda ve středu 27.5. přináší 5 lupenů. V Casinu Savarin začíná už v 18:00 a nabídne 20 minutové levely. Late reg jede až do konce 10. levelu.

Druhý satelit proběhne ve čtvrtek 278.5. už od 15:00. Ve hře bude tentokrát 5 ticketů do NLH High Rolleru Progressive KO, do kterého naskočíte ihned po skončení satelitu. Levely se zkrátí na 10 min a využít možnost re-entry budete mít až do konce 10. levelu.