Novinky

Grand finálový večer Prague Slot Series byl doslova pohádkový

Pohádkové Grand finále Prague Slot Series přepisovalo dějiny zábavy 16. února 2017 v Praze na Lužinách a bylo skutečně velkolepé. Pan král se rozhodl obdarovat všechny své šlechtice rentami, ta nejvyšší byla v hodnotě 250.000 korun. Nechybělo pohoštění výborným jídlem ani zábava, u které se několik vyvolených rytířů utkalo v doprovodných soutěžích o královské renty. Jejich snaha byla vysoká, a proto nikdo neodešel s prázdnou.

Šlechtu čekal celý večer napínavý souboj v moderních slot turnajích, kde měl každý možnost určit si sám výši své výhry. Tím nejudatnějším v první skupině se stal pan Martin, který si odnesl rentu v celkové hodnotě 250.000 korun. Další krásnou částku, tentokrát 150.000, si odnesl Marek, další Martin se pro změnu radoval z renty 100.000 korun.

Ve druhé skupině si Jakub odnesl 50.000 korun, Jaroslav 40.000 a Eva příjemných 30.000 korun. Večer se podařil. Pobavili a nasytili jsme stovky šlechticů, z toho i řadu nových, kteří byli obdarováni speciálním Rebuy Money voucherem. Všichni měli možnost získat něco do svého měšce. Podařilo se!

Jsme Rebuy Stars a milujeme zábavu.

Podívejte se na video:

Podívejte se na fotky:

Pro vstup na stránky musíte být starší 18 let.

Děkujeme Vám za přihlášení k odběru newsletteru. Potvrzení Vám zašleme na e-mail.