Casino Savarin Praha

Čtvrteční NLH High Roller Progressive Bounty na Savarinu se odehraje bez garance!

Prestižní pokerové klání v pražském Casinu Savarin se blíží. Už tento čtvrtek si můžete zahrát speciální edici High Rolleru na Savarinu se štítkem Pregressive KO, v návaznosti na aktuální situaci však bez garantované částky.

Pro ty, které by lehce odrazovala vyšší cena buy-inu máme skvělou zprávu. Vstupenky do High Rolleru můžete kvaldnout v odpoledním satelitu za pouhých 9 stovek.

  • NLH High Roller Progressive KO

Ve čtvrtek 12.3. od 17:00 vypukne prestižní bitva. A bude to bitva se vším všudy. Hráči dostanou tentokrát peníze také za každého vyřazeného hráče formou Progressive Bounty. Do turnaje vás dostane buy-in 10.000 Kč + 5.000 Kč KO. Za ten dostanete starting stack 100.000. Blind levely trvají 30 minut a late reg jede až do konce 12. levelu. Březnové vydání High Rolleru je v návaznosti na aktuální omezení bez vypsané garantované částky, nicméně pevně věříme, že zájem hráčů dříve avizovaný prize pool naplní bez problémů, jak tomu bývá zvykem.

Struktura turnaje:

  • Kvaldnout vstupenky můžete ve čtvrtek od 15:00 | pozor CAP 70 Hráčů

Do prestižního turnaje vás může dostat také kvalda už za buy-in 900 Kč.

Satelit proběhne ve čtvrtek 12.3. už od 15:00. Levely budou mají délku 10 min a využít možnost re-entry budete mít až do konce 10. levelu. Kvalifikace je také vypsaná bez garantovaného počtu ticketů.

Satelit má CAP 70 hráčů, v praxi to znamená, že do poker roomu může vstoupit pouze prvních 70 hráčů.

📢CASINA REBUY STARS HRAJÍ ZODPOVĚDNĚ📢

Casina Rebuy Stars jsou připravena na plánované turnaje s drobnými změnami. Samozřejmostí jsou preventivní opatření, kterými reagujeme na aktuální situaci:

✅ navýšení dostupnosti desinfekčních prostředků

✅ pravidelná desinfekce prostorů casina, pokerových stolů a ostatních herních míst

✅ častá výměna hracích karet

✅ turnaje se hrají ve formátu 8max