Casino International Brno

Do brněnského Rebuy Stars Casina International se v sobotu 5. prosince vrací cash game!

V sobotu a v neděli 5. a 6. prosince znovu otevíráme cash game v Rebuy Stars Casinu International v Brně. Každý stůl se kvůli vládním opatřením bude hrát ve formátu 4max. Čekají vás zajímavé bonusy v podobě cash game žetonů do vašeho stacku a znovu se můžete těšit i na závěrečnou hru o chipy posbírané z odehraných potů za celý večer.

Cash game v brněnské pobočce Rebuy Stars s přidanými bonusy!

Už tento víkend 5. a 6. prosince se otevřou brány brněnského Rebuy Stars Casina International pro pokerové hráče. Připravená bude cash game plná zajímavých odměn a to v čase od 12:00 do 22:00 hodin. Cash game bude otevřená každý prosincový víkend. A jaké bonusy na vás čekají?

  • Bonus 500 Kč do stacku pro každého, kdo usedne ke stolu do 14:00 hodin a odehraje minimálně 4 hodiny cash game.
  • Finálová točka před zavíračkou o balík žetonů posbíraný ze všech potů daného dne, které se vyšplhaly nad 1000 Kč. Z každé velké hry půjde do banku hodnota small blindu. Zapojit se do závěrečné točky můžou všichni hráči, kteří přijdou na cash game nejpozději v 18:00 hodin.

Kvůli vládním opatřením ve třetím stupni protiepidemického systému musíme dodržet maximální počet 4 hráčů u jednoho stolu. Samozřejmostí jsou také roušky a v poker roomu bude k dispozici desinfekce. Otevřené bude také občerstvení a bar. Kromě NHL nabídne zavedená brněnská pobočka svým hráčům také PLO cash game.