Novinky

Běhání je trendy! Rebuy Stars podporuje charitativní běh, zapojíš se i ty?

Žádný jiný sport nezažil v posledních deseti letech takový vzestup jako právě běhání. Není se čemu divit. Nakoupit běžecké boty a dobrá sluchátka je vlastně jediný náklad, pokud k tomu připočítáme relax a vyčištění hlavy, není se čemu divit, že běh pohlcuje stále větší masy. Také vás pohltil? Běžte si zaběhat v sobotu 21. dubna pro dobrou věc.

Už potřetí přispívá Skupina Rebuy Stars jako hlavní partner na charitativní běh Od nevidim do nevidim. Letos pomůžou peníze z Rebuy Stars i ze startovného na pomoc Lukáškovi Havelkovi, který si vaši pomoc zaslouží. Lukáškovi je 6 let a má vzácnou metabolickou poruchu – Lesch – Nyhan syndrom. Rodí se s ní jedno ze 380.000 dětí na světě. Mezi největší útrapy tohoto onemocnění patří asi to, že Lukášek, ač je chytrý kluk, jeho tělo mu díky jeho motorice nedovoluje se realizovat. Sám nesedí, rukama si sice vezme po velkém snažení věc do ruky, ale hrát si jako jeho vrstevníci bohužel nemůže. Mluví zatím jen trochu, ale jelikož má výborný oční kontakt, skoro vše si očima umí říct. Má moc rád legraci a miluje společnost. Rádi bychom Lukáškovi dopřáli co nejšťastnější život. Peníze vybrané při charitativním běhu Od nevidim do nevidim, bychom rádi použili na rehabilitační pobyt v centru Hájek.

Zapojit se může každý z vás. Staňte se členem běžeckého týmu REBUY STARS. Závod se uskuteční v sobotu 21. dubna s obci Stříbrná Skalice na náměstí (okres Kolín, cca 50 km jihovýchodně od Prahy). Vybrat si můžete trať 5,5 km nebo 12 km. Start dospělých závodů je naplánován na 12:15 (prezentace závodníků je v 9:30), děti poběží v dopoledních hodinách. Registrovat do závodu se můžete za 200 Kč dopředu zde nebo za 300 Kč na místě. Nezapomeňte při registraci vyplnit tým REBUY STARS. Děkujeme, že s námi pomáháte a těšíme se na příjemně strávenou sobotu ve Stříbrné Skalici.